Хореографія

Що ж таке «дитяча хореографія»?

         Сукупність танців, рухів, хороводів, тренувань і музики, адаптованих до сприйняття дітьми дошкільного віку можемо окреслити терміном «дитяча хореографія». Вона відповідає особливостям розвитку дітей віком від 3 до 6 років, їх провідній ігровій та комунікативній діяльності і має на меті формування у дошкільника хореографічної компетенції.

Для чого дитині танці?

         Складно знайти дитину, яка не має потягу до музики та руху. Саме під час активної діяльності, зокрема музично-рухової та хореографічної розкриваються  природні дані дітей. Не кожен наділений надлюдським талантом і не всі стануть артистами балету, натомість важливо не пропустити момент, коли це можна розкрити і розвинути у дитині. Це так званий сенситивний період, коли використання задатків стає найбільш своєчасним для розвитку спеціальних здібностей та особливостей загалом. Вважається, що таким періодом для розвитку у дитини ритмічності, пластичності, загальної танцювальності є вік 4-х – 6-ти років. Завдяки заняттям хореографією дитина отримує можливість безпосередньо долучитися до мистецтва танцю, виявити художній хист, самостійність, схильність до творчості. Саме тому хореографія має стати невід’ємною частинкою життєдіяльності кожного дошкільника.

Хореографія у нашому ДНЗ

         Відповідно до пункту четвертого статті 23 Закону України «Про дошкільну освіту» від 11.07.2001 № 2628-ІІІ у дошкільному навчальному закладі №23 «Дударик» діє гурток з хореографії.

Заняття відбуваються двічі на тиждень згідно встановленого графіку.

Керівник гуртка: Полонська Ю.В.

Маленькі артисти

img_8525

img_8604

img_8605