ЗАВДАННЯ РОБОТИ

ДНЗ  № 23 „ДУДАРИК’’  на 2021– 2022 н.р.

 

пріоритетне завдання:

Створити безпечні умови для збереження фізичного і психічного здоров’я та ефективну взаємодію учасників освітнього процесу під час адаптивного карантину та на відповідних етапах виходу з карантину.

Освітні завдання:

  1. Створити умови для реалізації оновленого Базового компоненту дошкільної освіти як Державного стандарту, спрямованого на забезпечення освітнього результату – формування компетентностей дитини дошкільного віку.
  2. Удосконалювати шляхи організації роботи педагогічного колективу на виконання завдань пріоритетного напрямку діяльності: художньо-естетичний розвиток дошкільника (образотворчої, музичної, театральної, літературної), впроваджуючи особистісно-орієнтовані підходи в освітньо-виховному процесі.
  3. Оптимізувати шляхи процесу формування особистості дитини, її особистісних якостей та особистісної компетенції через взаємодію всіх учасників освітнього процесу.
  4. Підвищити можливості комунікативної та мовленнєвої діяльності  дошкільників через оволодіння ними основами грамоти як важливою ознакою дорослої культурної людини.